VÝDEJNÍ MÍSTA A CENY DOPRAVY

Osobní odběr Altamira:

Pokud se rozhodnete ušetřit na poštovném můžete si vyzvednout zboží na našich prodejnách v Praze. 

Zboží objednané po internetu nelze platit kartou!  

 

Otvírací doba a adresa výdejních míst:

  Altamira – Martinská 4, 110 00 Praha 1  

Pondělí - Pátek:  9:00 - 19:00

Sobota – 10:00-17:00

Neděle - Svátky: ZAVŘENO                                                                                                           

Tel:  224219950                                                                                                                                     

E-mail: info@vytvarnepotreby.cz     

   Altamira – Spálená 27, 110 00 Praha 1  

Pondělí - Pátek: 9:00 - 19:00

Sobota - 10:00-17:00

Neděle - Svátky: ZAVŘENO                                                                                                           

Tel:  222516744                                                                                                                               

E-mail: spalena@vytvarnepotreby.cz     

U osobního odběru prosím nejprve vyčkejte na potvrzující SMS, či e-mail, že je Vaše zásilka připravena k vyzvednutí.

Doprava Česká republika:

Doručování balíku na výdejní místo služby Zásilkovna.cz. Cena dopravy pomocí tohoto kurýra je 59 Kč při platbě předem na náš účet a 85 Kč při zaslání balíku na dobírku. Balík je připraven k vyzvednutí po 1-2 dnech po expedici z našeho e-shopu na výdejním místě Zásilkovna.cz. U tohoto druhu dopravy může docházet k prodlení až 48 hod., které je způsobené přepravou zásilky mezi pobočkami. Jednoduše si při objednávce vyberte pobočku a jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni pomocí e-mailu a SMS zprávy s heslem. Heslo je nutno říci obsluze pobočkySlužbou lze přepravovat zásilky do 5 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm, Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

Seznam výdejních míst služby Zasilkovna.cz

Doručení balíku službou DPD. Cena dopravy je 125 Kč při platbě předem na účet a 153 Kč při zaslání balíku dobírkou. Balík byste měli mít na Vaší adrese 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. Jakmile bude Balík připraven k doručování, DPD kurýr Vás bude informovat buď SMS zprávou, nebo telefonicky a sdělí Vám čas doručování zásilky. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

Případné dotazy na doručení či změnu doručení zásilky směřujte prosím přímo na DPD.
Telefon: 225 373 373,
e-mail: info@dpd.cz

Doručení balíku službou PPL. Cena dopravy je 129 Kč při platbě předem na účet a 157 Kč při zaslání balíku dobírkou. Balík byste měli mít na Vaší adrese 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. Jakmile bude Balík připraven k doručování, PPL kurýr Vás bude informovat buď SMS zprávou, nebo telefonicky a sdělí Vám čas doručování zásilky. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

Případné dotazy na doručení či změnu doručení zásilky směřujte prosím přímo na PPL.
Telefon: 840 775 775, e-mail:
 info@ppl.cz

Doručování balíků pomocí České Pošty. Balík je doručován na Vámi zadanou adresu 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. Cena poštovného u České Pošty je 149 Kč při platbě předem na účet nebo 181 Kč při poslání balíku dobírkou. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

Případné dotazy na doručení či změnu doručení zásilky směřujte prosím přímo na Českou poštu.
Telefon: 840 111 244, e-mail:
 info@cpost.cz

Doprava Slovensko:

  • Zásilky účtujeme v EUR, cenu v EUR vidíte v celkové objednávce i u jednotlivých položek

  • Platba je možná u Zásilkovny pouze dobírkou, u PPL je nutné zaplatit předem bankovním převodem na náš účet u FIO banky.

  • Doba dodání u přepravních společností cca 2 pracovní dny od expedice

  • Doba dodání na výdejní místa cca 2-4 dny od expedice

                                                                              

Doručování balíku na výdejní místo služby Zásilkovna.cz. Cena dopravy pomocí tohoto kurýra na Slovensko je 3,51 € při poslání balíku na dobírku. Balík je připraven k vyzvednutí většinou 2-4 dny po expedici z našeho e-shopu. U tohoto druhu dopravy může docházet k prodlení až 48 hod, způsobené přepravou zásilky mezi pobočkami. Jednoduše si při objednávce vyberte pobočku a jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informování pomocí e-mailu a SMS zprávy s heslem. Heslo je nutno říci obsluze pobočkySlužbou lze přepravovat zásilky do 5 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

Seznam výdejních míst služby Zasilkovna.cz

Doručení balíku službou PPL. Cena dopravy na Slovensko pomocí PPL kurýra je 8,14 € při platbě balíku předem bankovním převodem na účet u FIO banky. Balík byste měli mít na Vaší adrese 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. U zásilek expedovaných na Slovensko počítejte s prodlením 48 hodin, které je způsobené přepravou do jiného státu. Jakmile bude balík připraven k doručování, PPL kurýr Vás bude informovat buď SMS zprávou, nebo telefonicky a sdělí Vám čas doručování zásilky. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

V případě, že je zboží nutno zabalit do více balíků, nebo zboží nesplňuje podmínky Vámi vybrané dopravy, budeme Vás kontaktovat, abychom upřesnili náklady a způsob dopravy.